Barcelona 54 mkw

W kilka miesięcy po zakończonym projekcie oraz po licznych doświadczeniach z innymi projektantami (moich własnych oraz moich znajomych), mogę stwierdzić, że szczególnie wyróżniającymi elementami "Artewizjon" są:

1. Indywidualne podejście do klienta oraz wysokie dopasowanie do potrzeb klienta (docelowy styl wnętrza, dopasowanie do indywidualnych przyzwyczajeń).

2. Rozpatrywanie każdego proponowanego rozwiązania również w aspekcie praktycznych zastosowań.

3. Światowej klasy poczucie stylu.

4. Bardzo rozwinięty warsztat umiejętności:
 a. Wizualizacje 3D, których nie powstydziliby się twórcy najlepszych produkcji filmowych.
 b. Wysokiej jakości rysunki techniczne.
 c. Szeroka znajomość dostępnych rozwiązań w każdym aspekcie projektu.

5. Duże doświadczenie:
 a. Umiejętność zweryfikowania projektowanych rozwiązań względem:
  - Kosztu wykonania.
  - Możliwości wykonania.
  - Użyteczność w przyszłym korzystaniu.
  - Wizualnego efektu końcowego.
 b. Znajomość lokalnego rynki dostawców i wykonawców.

6. Poszukiwanie rozwiązań pojawiających się problemów dotąd, dopóki klient nie będzie usatysfakcjonowany.

7. Wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywany projekt.

8. Rzadko spotykana w tej branży szczerość.

Reasumując, jeśli miałbym dzisiaj ponownie wybierać projektanta wnętrz - dokonałbym takiego samego wyboru. Wszystkim potencjalnie zainteresowanym, również zdecydowanie rekomenduję studio projektowania wnętrz "Artewizjon", w tym jej główną projektantkę - Annę BŁASZCZYK.

Michał BIJATA

Apartament Grafitowy 100 mkw

Współpraca z firmą Artewizjon nadaje określeniu "profesjonalizm" nowy, lepszy kształt. Umiejetność wsłuchiwania się w potrzeby klienta, cierpliwość względem niego, dbałość o szczegóły projektu i jego realizacji oraz wysoka kultura osobista stanowią unikalną dzisiaj wizytówkę tej firmy.

Dariusz Jaszczuk

Dom szeregowy Elephant 120 mkw

Gdybyśmy mieli jeszcze raz przechodzić całą drogę od fazy projektu mieszkania do realizacji, bez wahania zdecydowalibyśmy się na współpracę z p. Anią Błaszczyk. Finalny efekt tej pracy jest idealnie zgodny z naszymi wyobrażeniami.

Joanna Walkiewicz

Mieszkanie Lizbona 37,5 mkw

Chciałbym podziękować Pani Annie za projekt,oraz wszystkim którzy przyczynili się do końcowego sukcesu. Wszyscy z polecenia Pani Ani okazali się profesjonalistami w swoich działaniach. (...) Projekt wymagał 100% zaufania do pani projektant i było warto.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę sukcesów w życiu zawodowym.

Sławek Borkowski

Dom wolnostojący Wenecja ok 300 mkw

Razem z żoną postanowilismy wybudowac dom. Wydawało nam sie ze wiemy co i jak. Życie zweryfikowało nasze plany bardzo szybko. Po kilku miesiacach spierania się z wykonawcami, brakiem dokładnych projektów wnętrz podjeliśmy decyzje żeby zatrudnić architekta. (...)

Z pomocą biura Artewizjon udało nam sie zaprojektować wszystkie wnętrza domu. Na wizualizacji przygotowanej przez Pania Annę było wszystko, kolory, meble, zasłony sprzet RTV/AGD, dokładnie wszystko w najdrobniejszych szczegółach.

Otrzymaliśmy dokładne projekty ze szczegółami takimi jak kontakty, przełaczniki, podłączenie lamp itp., ktore mogliśmy przekazac wykonawcom. Dostaliśmy tez dokładne i szczegółowe wymiary, kolory i materiały z jakich maja być zbudowane meble.

Projektant nadzorował budowę, to z nim kontaktowali sie wykonawcy, a my patrzyliśmy jak wszysko nabiera kształtów. Firma Artewizjon pomogła nam w wyszukaniu najlepszych ekip, ktore były w stanie zrealizować zaakceptowany przez nas projekt, dzięki niej udało nam sie znależć i wynegocjować stawki jakich byśmy nigdy nie otrzymali – stanowiło to ogromną oszczędność.

Podsumowując, pomoc w negocjacjach i w zakupach sprawia, że koszty zainwestowane w architekta zwróciły sie bardzo szybko.

Jeżeli dzisiaj miałbym budować nastepny dom, to już na etapie wyboru planu domu zatrudnił bym architekta i napewno byłaby to firma Arewizjon.

Dziękuje Pani Annie Błaszczyk za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie przy budowie naszego domu.

Marek Miłoszewski

Dom wolnostojący Charlie 160 mkw oraz biuro Event Marketing 55 mkw

Szanowni Państwo,

Powiem krótko... Pani Anna Błaszczyk to zdecydowanie najlepszy adres pod który mogą Państwo zwrócić się ze swoimi oczekiwaniami.
Trudno jest obecnie znaleźć architekta o tak właściwym rozumieniu potrzeb Klienta, jego obaw o końcowy efekt pracy - który bardzo często należy zrealizować w niezwykle krótkim czasie.

Od Pani Anny otrzymaliśmy kompletny projekt architektury wnętrz budynku mieszkalno-biurowego, na który składało się szereg trafnych koncepcji i doskonałych, realistycznych wizualizacji. Otrzymaliśmy komplet projektów wykonawczych i niezliczoną ilość fachowych wskazówek, dzięki którym nasz dom i biuro spełniają wszelkie nasze oczekiwania.

Dziękuję Pani Aniu za wykonanie projektu naszych rodzinnych i biurowych wnętrz.
Mam nadzieję, że tych kilka zdań pozwoli przyszłym kontrahentom w podjęciu jedynej właściwej decyzji podjęcia współpracy własnie z Panią!

Paweł Cent
Barcelona 54 mkw
Apartament Grafitowy 100 mkw
Dom szeregowy Elephant 120 mkw
Mieszkanie Lizbona 37,5 mkw
Dom wolnostojący Wenecja ok 300 mkw
Dom wolnostojący Charlie 160 mkw oraz biuro Event Marketing 55 mkw