Nasze realizacje

Opinie klientów

Wnętrza to temat, który mnie fascynuje od lat, jednak nie mam odwagi samej poruszać się bezpiecznie w tym obszarze. Pracując z Tobą czułam, że NIE NARZUCASZ swojej jedynie słusznej koncepcji, tego, jak powinno wyglądać wnętrze – słuchasz i wchodzisz w duszę osoby, dla której tworzysz przestrzeń. To jest niezwykła umiejętność dająca poczucie, że koncepcję wymyślamy razem i jest ona spójna pod względem architektonicznym, ale nie odbiega od człowieka, który zamieszka w danym wnętrzu…
Przy tym jesteś nieocenionym wsparciem nie tylko na etapie projektowania pięknego wnętrza, ale również profesjonalnym fachowcem technicznym, który potrafi znaleźć wspólny język z poszczególnymi wykonawcami – niezależnie czy mówimy o hydraulice, elektryce, czy kładzeniu płytek. Praca z Tobą to czysta przyjemność i super nauka tego, jak poruszać się w świecie architektury.
Mój dom jest spójny, modny – ale przede wszystkim jest przytulny i dobrze się w nim czuję

Katarzyna Glinka / Bali House

Przez wiele lat nie korzystałam z pomocy architektów, głównie dlatego, że wszystkie wnętrza klientów były do siebie podobne, nie miały indywidualnego charakteru, najczęściej nie odzwierciedlały ani osób w nim mieszkających, a już na pewno nie skupiały się na uwypukleniu atutów danego wnętrza. W Twoich wnętrzach jest człowiek. Nareszcie jestem w dobrym miejscu. Widzę, że rozumiemy się bez słów, a z drugiej strony mam wnętrza, które pasują do mnie, a nie mojego architekta. Anka! Jestem Twoją fanką od dnia poznania do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Joanna Koroniewska / White House

Anka ma niesamowitą energię kobiecą. Podczas projektowania odkryła we mnie takie kolory i światy, o których ja gdzieś tam wiedziałam, ale ona je wyciągnęła na zewnątrz, posegregowała i nadała im harmonię.
Remont to przygoda, a z Anką to odkrywanie, co ja kocham i cenię ❤️❤️❤️

Małgorzata Pieńkowska / Bociany

Miałem do czynienia z wieloma architektami, ale żaden nie trafiał od razu w punkt, tak jak Ania.

 

Michał Gąsiorowski / Radio 357

Współpracę z zespołem Artewizjonu Anny Błaszczyk można podsumować wieloma komplementami: gustowna, innowacyjna, profesjonalna, kompleksowa, osobista.

To prawdziwe umiejętności świetnych specjalistów i to nie slogany, ale prawdziwe osiągnięcia. Najważniejszym jednak, co należy wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję, czy wyruszyć we wspólną podróż przez Twoje wnętrze od a do z – jest co innego. Przygotuj się na to, że Anna Błaszczyk nie idzie na skróty, za to uważnie będzie Ci towarzyszyć i z łatwością sprawi, że odkryjesz w sobie inspirację i przyjemność współtworzenia najlepszej wersji otoczenia dla siebie i najbliższych. Co najistotniejsze, to wszystko z wyraźnym poczuciem, że efekt końcowy jest zasługą i staraniem przede wszystkim inwestora… a to wyjątkowy dar, którego nie waham się nazwać absolutnie genialnym!

 

Marcin Biegaj / Kancelaria Literacka

Współpraca z Panią to była ogromna przyjemność. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że pomogła nam Pani odnaleźć w gąszczu inspiracji to, co faktycznie do siebie pasuje, a zarazem będzie praktyczne, funkcjonalne i w dobrym guście. Niezmiennie, jesteśmy cały czas bardzo zadowoleni z efektów Pani pracy.

 

Marta Jaszczuk / Dom bez Granic

Pełen profesjonalizm, super design i mało tego – ogromne wyczucie stylu Klienta, co przekłada się na rewelacyjny efekt. Dziękuję.

 

Małgosia i Marcin Michalscy / Fusion

Z p. Anią zaczęliśmy współpracę prawie 11 lat temu. Nasz pierwszy projekt – mieszkanie pod wynajem – mimo upływu lat nadal bardzo się podoba, a jego design wydaje się ponadczasowy. Z następnym projektem było bardzo podobnie. Dzisiaj pracujemy wspólnie nad kolejnymi realizacjami. Pani Ania jest terminowa, rzeczowa, a jej projekty są ciekawe wizualnie i zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. A co najważniejsze, mieszczą się w ustalonym budżecie. Jestem przekonana, że przyjdzie nam jeszcze nie raz ze sobą współpracować.

 

Ewelina Kałużna / Browary

Jesteś tak ciepłą osobą, że od razu zmienia się atmosfera w przestrzeni, w której się znajdujesz.

 

Ewelina Domińska, Home Sweet Home PR