„Architektura pozostaje w wyjątkowo cielesnym związku z życiem.
(...) Nie jest ona zasadniczo ani przesłaniem, ani znakiem,
lecz oprawą i tłem dla przemijającego życia, wrażliwym naczyniem
dla rytmu kroków po podłodze, dla skupienia myśli przy pracy,
dla ciszy snu"

Peter Zumthor

Sztuką jest zaprojektowanie przestrzeni w taki sposób, aby architektoniczne plany odzwierciedlały wnętrze przebywającego w niej człowieka, aby styl pomieszczenia był odbiciem stylu życia, aby potrzeby użytkowe połączyć z estetyką, będącą przedłużeniem osobowości. Jednorodność ta jest dla nas każdorazowo inspiracją przy tworzeniu autorskich projektów wnętrz. 

Wnętrza skrojone na miarę

Podstawą każdego naszego projektu jest poznanie osoby, z którą współpracujemy. Indywidualne podejście jest bowiem gwarantem stworzenia przestrzeni, w której będzie się ona czuć komfortowo –miejsca, które będzie tożsame z jej charakterem, które stanie się jej prywatnym wszechświatem. 

Piękno i harmonia

W sztuce projektowania wnętrz najważniejsze jest dla nas wydobycie piękna wynikającego z proporcji form, odpowiedniego doboru materiałów i zestawienia kolorów. Tak rozumiana harmonia jest cechą wspólną wszystkich naszych projektów – niezależnie od stylu kształtowanego wnętrza.

Funkcjonalność i komfort

W naszej pracy skupiamy się nie tylko na walorach estetycznych, ale również na zachowaniu użyteczności i trwałości kreowanych przestrzeni. Najważniejsze jest dla nas dobre samopoczucie przyszłego użytkownika danego pomieszczenia, to dla niego chcemy stworzyć niepowtarzalna strefę komfortu. Dlatego projektujemy według zasad ergonomii, uwzględniając indywidualne potrzeby użytkowe.

Terminowość i harmonogram prac

Dla naszych klientów przygotowujemy pełną dokumentację techniczną. Jesteśy w stanie opracować szczegółowy kosztorys oraz harmonogram, uwzględniający poszczególne etapy prac i termin zakończenia realizacji projektu. Prowadzimy również na miarę potrzeb nadzór autorski na każdym etapie projektu – od pozwolenia na budowę do czasu zakończenia prac.

Uczciwość- bez prowizji

Zadowolenie klienta traktujemy jak premię do wynagrodzenia, dlatego nie pobieramy prowizji od wykonawców i firm wspólpracujących. W ramach nadzoru nad realizacją projektu zawsze staramy się zaproponować najlepszą cenę i jakość elementów wyposażenia oraz najkorzystniejszą ofertę ekip zajmujących się pracami wykończeniowymi.

Zespół artewizjon to doświadczeni projektanci, którzy zaaranżowali już wiele wnętrz, zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i lokalach usługowych. Jesteśmy ambitni, pracowici i kreatywni… Jednak wrodzona skromność nakazuje nam zachować powściągliwość w komplementowaniu samych siebie, dlatego pozostawimy to naszym klientom w zakładce referencje.

Anna Błaszczyk –właściciel pracowni